درباره ما

درباره ما

دانشگاه خوارزمی در طول قریب به یک قرن فعالیت، بستر رشد و بالندگی فرهیختگان بسیاری گردیده و  دانش­آموختگان آن توانسته­اند نقش بسزایی را در چرخه علمی و فرهنگی کشور ایفا نمایند. این دانشگاه با عنوان دارالمعلمین مرکزی در سال 1298 تاسیس گردید که سپس به دانشسرای عالی، دانشگاه تربیت معلم و در سال 1390 به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به دانشگاه خوارزمی تغییر نام داد. در حال حاضر این دانشگاه با مرکزیت تهران و کرج دارای چهارده دانشکده، چهار موسسه تحقیقاتی، چهار پژوهشکده، دو قطب علمی، دو پردیس بین­المللی و یک پارک علم و فناوری است.

شرکت سامانه ورزش رهام نوآورد (سورن) به شماره ثبت 478780 در بطن دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی که یکی از قطب­های علمی و ورزشی این مرز و بوم می­باشد، شکل گرفت. این شرکت با برخورداری از اعضاء هیات علمی مجرب و کارآمد توانست پس از اخذ مجوزهای لازم به عنوان یک شرکت دانش بنیان وابسته به دانشگاه خوارزمی شروع به فعالیت نماید.

شرکت سورن که اولین شرکت دانش بنیان دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی است در راستای تحقق اهداف معاونت علمی و فناوری ریاست محترم جمهوری و بر اساس مصوبات اساسنامه که به تایید اداره ثبت شرکت­ها و موسسات غیر تجاری رسیده است می­تواند در موضوعات علمی- پژوهشی، آموزشی، خدماتی و تجاری سازی نتایج حاصل از تحقیقات و فناوری­های برتر با محوریت ورزش و تندرستی در    حوزه­های قهرمانی و همگانی فعالیت نماید. علاوه بر این به استناد مجوز شماره 5406/52/ص وزارت محترم ورزش و جوانان، شرکت دانش بنیان سورن مفتخر به ارائه خدمات و فعالیت در موضوعات قید شده در سطح ملی است.